BUDOWA STUDNI

Nasza firma buduje studnie szczelne lub chłonne oraz zbiorniki betonowe na wodę opadową i drenażową. Montujemy profesjonalne komory rozsączające i skrzynki rozsączające wody opadowe do gruntu.

ZBIORNIKI NA WODĘ DESZCZOWĄ

Zakładamy systemy odbioru wód opadowych z rynien do zbiorników szczelnych, często wyposarzonych w przelew do studni chłonnych, z możliwością wykorzystania wody deszczowej w gospodarstwie domowym. Tego typu zbiorniki szczelne wykonane są najczęściej z betonu i wyposażone w odpowiednio dobraną pompę. Z takich zbiorników wodę można wykorzystywać do celów gospodarskich a także do podlewania ogrodu, bądź zasilania oczka wodnego itp. Ze zbiornika może korzystać system automatycznego podlewania ogrodu. Tego typu zbiorniki są szeroko wykorzystywane na świecie do odzyskiwania wody opadowej do celów domowych, np: do spłukiwania sanitariatów, jako woda do prania i innych celów. Warto uwzględnić taki zbiornik w projekcie domu co pozwoli na ekologiczne zagospodarowanie wody deszczowej i oszczędności przy rachunkach za wodę z wodociągu. Nasza firma kompleksowo projektuje i wykonuje takie zbiorniki wraz z całą niezbędną armaturą i pompami.

STUDNIE CHŁONNE

Zajmujemy się projektowaniem oraz doborem i budową studni chłonnych na terenach zieleni i w ogrodach prywatnych. Dobry projekt ogrodu na terenie zieleni powinien przewidywać miejsca umieszczenia takich urządzeń, jeśli teren jest zagrożony działaniem wody. Studnie wykonujemy z użyciem materiałów betonowych lub tworzyw sztucznych. Tego typu prace prowadzimy głównie na potrzeby zapewnienia odbioru wód opadowych z rynien lub systemów drenaży budowanych przez naszą firmę. Tego typu studnie mogą działać także jako samodzielne urządzenia w miejscach szczególnie narażonych na stagnowanie wody w ogrodzie

PROWADZENIE I NADZÓR NAD ROBOTAMI

W skład naszej oferty wchodzi też doradztwo i nadzór nad prowadzonymi pracami. Zajmujemy się także organizacją frontu robót na zlecenie inwestorów w oparciu o materiały własne jak i powierzone. Teren działania to Gdańsk Gdynia Słupsk Lembork Elbląg i całe województwo Pomorskie. Duże zlecenia wykonujemy w całym kraju. Serdecznie zapraszamy.

Z Poważaniem

MBA inż. Grzegorz Marszałkowicz