PRACE ZIEMNE

Wykonujemy prace ziemne różnego rodzaju. Głównie poprawiamy strukturę i przepuszczalność wierzchniej warstwy gleby dla potrzeb przesiąkania wody opadowej do drenażu lub głębszych warstw gruntu. Rozkładamy czarną ziemię i przygotowujemy teren pod zagospodarowanie zielenią.

PRACE KOPARKĄ I GLEBOGRYZARKĄ

Posiadamy profesjonalny sprzęt do prowadzenia robót ziemnych w tym mini koparko ładowarkę, koparko ładowarkę, samochód ciężarowy z HDSem, trzy glebogryzarki ciężkie do rozluźniania gleby i inny niezbędny sprzęt.

WSPÓŁPRACA I DOSTAWCY

Posiadamy szereg kontaktów pozwalających nam na zapewnienie korzystnych cen świadczenia prac ziemnych. Dysponujemy doskonałą ziemią ogrodową w workach pod zastosowania ogólne i specyficzne, nasi dostawcy dostarczają nam najwyższej jakości czarną ziemię urodzajną wzbogacaną obornikiem spod produkcji pieczarek, stosujemy żwiry i piaski płukane określonych frakcji.

ZAPRASZAMY

Nasza oferta skierowana jest do klientów prywatnych i instytucjonalnych głównie na terenie województwa Pomorskiego, a w szczególności miasta Gdańsk Sopot i Gdynia, a także Tczew Wejherowo Kolbudy Kościerzyna Żukowo. Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług.

Z Poważaniem

MBA inż. Grzegorz Marszałkowicz